Dłuższe rzęsy? To możliwe

Nawet najładniejsze oczy powinny mieć właściwą oprawę. Zdrowe, długie oraz gęste rzęsy to marzenie każdej przedstawicielki płci pięknej. Niestety, natura nierzadko płata nam prawdziwe figle. Wiele kobiet ma rzęsy krótkie, łamliwe, cienkie. Na szczęście obecnie w sklepach kosmetycznych i aptekach znajdziemy specjalistyczne produkty , które sprawią, że kondycja rzęs szybko ulegnie poprawie. Odpowiednio dobrane serum sprawi, że rzęsy będą wreszcie długie, gęste i przestaną wypadać. Na jakie składniki najczęściej stawiają producenci tego rodzaju kosmetyków? Jak powinno się stosować takie kosmetyki?

Najczęściej stosowane składniki
To, jakie składniki znajdą się w serum do rzęs uzależnione jest oczywiście od producenta. Wymienić można jednak te, które wykorzystywane są przez większość producentów tego rodzaju kosmetyków. Zalicza się do nich między innymi bimatoprost. Jest to substancja bardzo silnie stymulująca rzęsy do wzrostu. Jej dodatek sprawia, że serum doskonale wydłuża rzęsy, a na efekty naprawdę nie trzeba długo czekać. Podkreślić należy, że substancja jest bezpieczna , a jej stosowanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Bardzo często serum do rzęs zawiera także prowitaminę B5 ,a także witaminę E. Są to składniki wnikające głęboko w strukturę rzęs, a {w efekcie|w konsekwencji{ poprawiają ich kondycję. Rzęsy stają się o wiele mocniejsze, lśniące, mniej łamliwe. Substancją, po którą również naprawdę często sięgają producenci kosmetyków tego rodzaju jest kwas hialuronowy. Skutecznie nawilża on rzęsy, sprawia również, że ich powierzchnia staje się zdecydowanie gładsza.

Doskonałe serum do rzęs zawiera również alantoinę. Dzięki niej nie trzeba obawiać się podrażnień oraz zaczerwienia bardzo wrażliwej okolicy oczu. Serum do rzęs – z uwagi na miejsce, w jakim jest aplikowane – musi być skuteczne, ale również musi być delikatne. To z tego powodu producenci często stawiają na wyciągi z różnych roślin. Do tych wykorzystywanych najczęściej zalicza się ten z tataraku działający przeciwzapalnie, a także z nagietka o działaniu regeneracyjnym. Doskonale sprawdza się również ekstrakt z lnu , który chroni przed wysuszeniem skóry. Do wyciągów, które też stosowane są w przypadku tego rodzaju kosmetyków zalicza się te z zielonej herbaty, pszenicy, nagietka, aloesu oraz palmy sabałowej.
Wśród składników aktywnych często wykorzystywanych w produkcji serum do rzęs stosowane są także nanopetydy oraz molekuły aminokwasów. To substancje nasilające działanie wydłużające rzęsy. Dzięki nim rzęsy naprawdę bardzo szybko stają też wyraźnie grubsze.

Jak szybko pojawią się efekty
Decydując się na stosowanie serum do rzęs, trzeba wiedzieć, że pierwsze efekty będą wyraźnie widoczne po około miesiącu. Na oczekiwany efekt należy jednak poczekać o wiele dłużej, bo od trzech do nawet sześciu miesięcy. Jeśli jednak wybrałyśmy naprawdę wysokiej jakości serum, warto czekać. Rzęsy będą bowiem długie, gęste, naprawdę mocne, a oko będzie miało niezwykłą oprawę.

Gdzie kupimy serum do rzęs?
Kosmetyk ten bez trudu znaleźć można obecnie w każdym sklepie mającym w swojej ofercie kosmetyki https://www.przedluzanierzes.net.pl/ . Również niektóre apteki mają w swojej ofercie doskonałej jakości kosmetyki odpowiednio pielęgnujące rzęsy.

W każdym sklepie oferującym kosmetyki znaleźć można obecnie bardzo duży wybór serum do rzęs. To kosmetyk, który powinna pokochać każda kobieta. Precyzyjnie dobrany skład i regularne stosowanie sprawią, że każda pani będzie mogła cieszyć się pięknymi, zdrowymi rzęsami, które nie będą się łamały. Z całą pewnością dobre serum do rzęs to kosmetyk, który warto stosować nawet wtedy, kiedy nasze rzęsy są w dość dobrej formie. To kosmetyk , który trzeba pokochać.

Dodaj komentarz